Nadchodzi stado: Software Startup Snappa Przekształca swoje rezerwy gotówkowe w Bitcoina

Kolejny: kanadyjski startup oprogramowania Snappa jest najnowszym, który wskoczył na pociąg bitcoinów, aby zabezpieczyć się przed ryzykiem utraty siły nabywczej przez walutę fiat z powodu inflacji.
Zaczęło się!

MicroStrategy zainwestowała 250 milionów dolarów, a następnie Tahini zamieniło wszystkie swoje rezerwy gotówkowe na Bitcoin. Teraz Snappa, producent oprogramowania graficznego, zastąpił 40% swoich rezerw gotówkowych największymi cyfrowymi aktywami.

Na oficjalnym blogu firmowym, współzałożyciel Snappy, Christopher Gimmer, który jest finansistą z małoletnim w dziedzinie ekonomii, podzielił się, że zdecydował się na dywersyfikację w Bitcoin Profit z obawy przed inflacją.

Ogromne ilości luzowania ilościowego wraz z bodźcami fiskalnymi, których oczekuje od rządów, że będą robić więcej, doprowadzą do osłabienia waluty i utraty siły nabywczej.

W związku z tym, „aby zabezpieczyć się przed tym ryzykiem, zdecydowaliśmy się przyjąć Bitcoin jako podstawową rezerwę w naszym bilansie“.

Jak prawdziwy Bitcoiner, Gimmer podkreśla niedobór aktywów cyfrowych, które, w przeciwieństwie do fiata, z czasem staną się bardziej rzadkie. Uważa również, że BTC, która do końca 2021 r. osiągnie 100 tys. dolarów, jest „dość realistyczna“ dzięki swoim podstawom i stanowi makroekonomię.

Ponieważ startupy z Kanady nadal skalują się i generują darmowe przepływy pieniężne, musiały wybrać opcję wpłaty pieniędzy i oczywiście poszły z „dobrymi pieniędzmi“.

Ponadto, z zaledwie 1,7% kapitału rynkowego złota, jest on „pewny“, że bitcoin będzie nadal przewyższał metal szlachetny w nadchodzących latach i dekadach.

„Po opadnięciu z króliczej dziury i spędzeniu setek godzin na studiowaniu podstawowego protokołu i całej teorii gry, zaczęliśmy stale gromadzić bitcoin począwszy od marca tego roku“, powiedział Gimmer.

„Ta pozycja stanowi teraz znaczny procent całkowitych rezerw gotówkowych naszej firmy.“

Tak więc, małe firmy już zaczęły podążać szlakiem Bitcoinów, podobnie jak kraje mające problemy z ich walutami fiatowymi; Wenezuela, Argentyna, Zimbabwe, Nigeria, Kenia i Turcja, były pierwszymi, które przyjęły BTC.

Jak powiedział Marty Bent, „Nadchodzi stado“.